Złoto i zieleń na weselu 

1 min czytania

złote i zielone dekoracje na weselu

Zieleń i złoto to połączenie idealne, które cieszy się dużą popularnością przy weselnych aranżacjach. Nadaje elegancji oraz wyrazistego charakteru. Genialnie przełamuje schemat tradycyjnej ślubnej bieli. Przy tym świetnie komponuje się podczas sesji ślubnej. Sprawdźcie, dlaczego to połączenie kolorystyczne jest strzałem w dziesiątkę.

Złoto i zieleń na weselu – idealne połączenie kolorystyczne

Złoto zazwyczaj jest kojarzone z luksusem i dostatkiem. Jednak, gdy zostaje użyte w odpowiedniej, nieprzesadzonej ilości wprowadza do pomieszczeń ciepłego i niezwykle eleganckiego tonu. Ponadto doskonale komponuje się z bielą, jak również z zielenią. Takie połączenie może być doskonałą oprawą na Waszym ślubie oraz weselu.

Złoto nie musi być we wnętrzach przytłaczające, jeśli umiejętnie zostanie przeplecione z innymi barwami. Dzięki temu będzie miało delikatny, acz wyrafinowany wygląd. Pomieszczenia pełne zielonych roślin i liści zmieszanych ze złotymi akcentami pod postacią m.in. sztućców, lamp, geometrycznych kształtów bądź złotych krzeseł bez dwóch zdań skradnie serca wielu osób. Tak jak ciekawe i oryginalne podziękowania dla gości weselnych, o których również powinniście pamiętać.

Powyższe połączenie kolorów to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Złoto nadaje sali weselnej niezwykłego charakteru. Co więcej, właściwie zaaranżowane doskonale wpasuje się w każdy styl – od boho, przez klasyczną elegancję, aż po nawet wiejski klimat.

Złoto i zieleń sprawdzą się genialne także na weselach organizowanych jesienią lub zimą. Ciepło bijące od złota ociepli wnętrza, wprawiając zarówno Was, jak i Waszych gości w doskonały nastrój, który od razu pozwoli zapomnieć o chłodzie panującym na zewnątrz. Nie zapomnijcie o wybraniu odpowiednich weselnych przebojów, które z kolei rozgrzeją parkiet do czerwoności.